Mesaj gönder
Ana sayfa

SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Feiyang Protech Corp., Ltd., polyaspartik poliürye reçini ve diğer yeni kimyasal ürünlerin araştırılması ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır."Ulusal Özel Yeni Anahtar Küçük Dev" ve "Devlet Düzeyinde Yüksek Teknoloji Girişimi" olarak tanınıyoruz., 50'den fazla polyaspartik poliureya buluş patentine sahip. Ayrıca bu alanda lider bir şirket olarak, polyaspartik poliureya malzemeleri için 13 endüstri standardının hazırlanmasına katıldık.sıralama No.1 Çin pazarında.

Kaplama endüstrisinde, polyaspartik poliürye inşaat makineleri, otomobiller, konteynerler, fan bıçakları, deniz ağır korozyon koruması,ve yüksek kaliteli endüstriyel ve ticari zemin kaplamalarıYapıştırıcı alanında, esas olarak mühürleyici maddeler, taş yapıştırıcıları, elektronik yapıştırıcılar, film devresi ambalaj yapıştırıcıları ve diğer yüksek kaliteli uygulamalar için kullanılır.,esas olarak hidroelektrik barajlarında, su parklarında, bina su yalıtımı onarım malzemelerinde ve diğer alanlarda kullanılır.Yapay buz pateni pistleri, ve diğer yapı malzemeleri.

Polyaspartik poliurea, üretim gücünün stratejisinde yeni bir yüksek seviye malzeme olarak kabul ediliyor."Çevre Koruması"nın kapsamlı özellikleri nedeniyle"Enerji tasarrufu ve uzun dayanıklılık", polyaspartik poliureya, kaplama, yapıştırıcı ve malzeme endüstrilerinde gerçek karbon tarafsızlığının gerçekleştirilmesine katkıda bulunabilir.

 

                                   Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD şirket Profili 0

                                                                                                                                                       

2012'den bu yana Feiyang polyaspartik ester reçini yurtdışına tedarik edildi.Birçok kaplama şirketinde Bayer'in mevcut poliaspartik sistemini değiştirmek için yaygın olarak kullanılmıştır ve uluslararası kaplama şirketleri tarafından korozyon önleme ve su geçirmezlikte uygulanmıştır..

 

                              Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD şirket Profili 1

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1992 Shenzhen Feiyang Chemicals Co., Ltd.'nin kuruluşu

 

1997 Shenzhen Feiyang Industry Co., Ltd.'nin kuruluşu

 

1999 Shenzhen Üretim Üssünün tam olarak uygulanması.

 

2006 Zhuhai Feiyang Chemicals Co., Ltd.'nin kuruluşu

 

2007 Shandong Feiyang Chemicals Co., Ltd.'nin kuruluşuSichuan Feiyang Lianxin Chemicals Co., Ltd.'nin kuruluşu

 

2008 Zhuhai üretici üssü ve Ar-Ge kurumu kuruldu.

 

2008 FEIYANG, "Ulusal Yüksek Teknoloji Kuruluşu" olarak kabul edildi.

 

2009-2010 FEIYANG, Forbs tarafından sürekli olarak "Yükselen ve Gelişen Kuruluş" olarak tanınır.

 

Shenzhen Feiyang Industry Co., Ltd.'nin 2010 SPUA Projesi “Ulusal Meşale Planı”nda listelenmiştir.

 

2011 Zhuhai Feiyang Chemicals Co., Ltd. "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi" olarak kabul edildi FEIYANG PROTECH poliaspartik ürünleri işletmekten ayrıldı.

 

2012 Feiyang Genel Merkezi ve Ar-Ge Merkezi'nin hayata geçirilmesi.

 

Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD şirket Profili 0

 

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Diğer

Markalar : Feiyang

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 80000000-100000000

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN FEIYANG PROTECH CORP.,LTD Sertifikalar